BUDOWA INDYWIDUALNA

Posiadasz działkę? Masz pomysł na swój wymarzony dom ale brak Ci czasu?

Dobrze trafiłeś:

Na Państwa życzenie przygotujemy w ciągu kilku dni szczegółową ofertę na konkretnie wybrany projekt domu. Wystarczy skontaktować się z nami.

Dodatkowo mogą Państwo przesłać nam także projekt w wersji elektronicznej na adres e-mail: biuro@sola-konstrukcje.pl

W treści maila prosimy o podanie przybliżonej lokalizacji działki budowlanej oraz zawarcie w treści uwag odnośnie projektu wraz z numerem telefonu kontaktowego. Gdyby nie posiadali Państwo wersji elektronicznej projektu, a chcieli go przekazać do wyceny, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 793 008 713.

Budujemy domy w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

Stawiamy na jakość - myślimy o przyszłości

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały z atestami i certyfikatami, współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z całej Polski. Nasi kierownicy budowy nadzorują każdy etap, bo tylko w ten sposób mogą szybko reagować nieprzewidziane sytuacje.

Wybieramy profesjonalistów - tak gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa

Nasze ekipy budowlane tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy budują od wielu lat. Do każdego projektu podchodzimy z zapałem, jakbyśmy budowali „dla siebie”. Ponadto jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów od początku do końca prowadzonej inwestycji, służymy pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych.

Pracujemy terminowo - szanujemy czas naszych Klientów

Nie dopuszczamy do żadnych opóźnień, niedotrzymywania terminów jest dla nas nie do przyjęcia. Do każdej umowy dołączamy szczegółowy harmonogram realizacji poszczególnych etapów budowy, w ten sposób gwarantujemy wykonanie prac w wyznaczonym terminie. Wizyty naszych Klientów na placu budowy ograniczają się do obserwacji postępu prac i odbioru poszczególnych etapów.